Протягом березня 2021 року на УЕБ у БЕТС та БЕТС «Electric Power» було проведено 103 торгові сесії. Також щодня проходили торгові сесії на короткостроковому ринку природного газу. Загалом протягом місяця було реалізовано різних видів енергоресурсів загальною вартістю 14,67 млрд. грн. (з ПДВ), що втричі більше, ніж у березні 2020 року.


Переважна частина обсягів реалізації, як і найбільше приріст обсягів, відносились на два основні напрямки діяльності УЕБ – «Природний газ» та «Електроенергія», зростання по яких склало відповідно 281% та 261% відносно березня минулого року.

«Українська енергетична біржа активно інвестує зусилля, щоб надавати учасникам ринку енергоресурсів біржові продукти, які максимально відповідатимуть їх потребам. Одним з таких прикладів є запуск торгів природним газом у ПСГ який реалізовано у співпраці з оператором газосховищ АТ «Укртрансгаз». Зростання обсягів реалізації у березні свідчить про наявність високого інтересу та необхідності у безпечному, надійному майданчику, де формується ринкова вартість на енергоресурси, що відповідає економічній ситуації на сьогодні.» - прокоментував Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.