За минулий тиждень на аукціонах з необробленої деревини ініціаторами виступили лісові господарства з 18 областей України, а саме з Вінницької, Чернівецької, Чернігівської, Київської, Полтавської, Одеської, Миколаївської, Сумської та інших областей.

Загалом було реалізовано більше 110 тис. куб. м. на загальну вартість 340,56 млн. грн. з урахуванням ПДВ. Найбільший обсяг реалізації відбувся у Полтавській, Чернігівській, Житомирській, Рівненській, Київській та Рівненській області. Кількість учасників, які придбали необроблену деревину на аукціонах Української енергетичної біржі склала більше 340.


Найбільшим попитом користувалась сосна звичайна, дуб звичайний і ялина європейська, де частка їх реалізації у загальній структурі склала 54%, 8% і 4% відповідно. Також була реалізація таких порід як береза повисла, тополя тремтяча, ясен звичайний та інші.

На графіку нижче зображена структура по найбільших областях реалізації деревини і їх найпоширенішими породами.


Максимальне зростання стартової ціни було зафіксоване на рівні 345%. Враховуючи, що крок аукціону складає 1% максимальна кількість кроків була по сосні звичайній – 345; дуб звичайний – 335; вільха чорна – 283; ясен звичайний – 280; граб звичайний – 277. На графіку зображено породи деревини і їх максимальні значення, які зросли у ціні більше ніж на 100% під час аукціонів.