ТОВ «MET Україна», одна з провідних товарних трейдерів в Центральній і Східній Європі, належить швейцарській MET Holding AG. Основний вид діяльності компанії в Україні поставка природного газу оптовим споживачам, а також роздрібному сегменту українського ринку.

Компанія вже завершила підготовчий етап та розпочинає купівлю-продаж природного газу через електронну торгову систему Української енергетичної біржі. Очікується, що перші торги з продажу газу будуть проведені вже цього тижня. Наразі планується продаж газу на довгострокових умовах постачання.

«Ми раді вітати компанію «MET Україна» на торгах УЕБ. Вихід нової компанії на торги безперечно матиме позитивний вплив на функціонування конкурентного ринку. По-перше, це збільшення обсягів ресурсу, що торгується на біржі. По-друге - підтримка високого рівня конкуренції, що сприяє формуванню ринкових цін та забезпечує підвищену ліквідність біржі» – зазначив Генеральний директор УЕБ О. Коваленко.

Варто відзначити, що керівник компанії «MET Україна» Сердар Карлієв входить до ради секцій УЕБ за напрямком "Природний газ". Він разом з іншими членами Ради Секції - представниками газовидобувних компаній та компаній-постачальників братиме участь у підготовці пропозицій щодо розвитку біржі.