ТОВ «ЕРУ Трейдінг» розпочинає торги на короткостроковому ринку природного газу. Енергетична компанія з квітня 2017 року є активним учасником торгів на середньо- та довгостроковому ринку. Компанія вже виставила перші заявки з продажу на ринку "на добу наперед".

В Енергетичній торговій платформі ТБ «УЕБ», де відбуваються торги на короткостроковому ринку, учасники мають змогу укладати угоди в режимі двостороннього зустрічного аукціону у ГТС та ПСГ України. Хоча наразі торгівля у ПСГ поширюється на розмитнений газ, невдовзі стане доступна в режимі «митний склад» та «митний склад+shorthaul».

«Ми вітаємо вихід компанії «ЕРУ Трейдінг» на короткостроковий ринок, атже це сприятиме зростанню обсягів реалізації та ліквідності ринку. Українська енергетична біржа пропонує для кожного учасника торгові інструменти для забезпечення ефективного трейдингу на газовому ринку. Завдяки цьому учасники здійснюють швидке формування угод та розрахунок, що дозволяє оперативно планувати діяльність, зменшуючи час та витрати на балансування», - прокоментував Генеральний директор УЕБ О. Коваленко.

Українська енергетична біржа запрошує всіх учасників долучатися до торгів природним газом на короткостроковому ринку.