За підсумками 6 місяців 2020 року обсяг реалізації енергоресурсів на УЕБ склав 50 млрд грн. — це близько 85% від обсягу реалізації за весь 2019 рік. Найбільший приріст констатуємо на ринку природного газу. Успішно функціонує і ринок електроенергії. Загалом перша половина 2020 року відзначалися значними коливаннями цін на ринку нафтопродуктів та природного газу.

Всього було проведено 532 торгові сесії, за результатами яких укладено більше 2000 біржових свідоцтв. За півроку до торгів вдалося долучити 62 нові компанії, станом на кінець червня на УЕБ налічується 1102 учасники.

Крім того, на УЕБ за півроку реалізовано 257 тис. куб. м. необробленої деревини, що на 120% більше ніж за весь минулий рік. Підсумовуючи результати аукціонів через електронний майданчик у системі Прозорро.Продажі можемо відзначити, що учасниками від УЕБ було продано 27 лотів на суму понад 38 млн. грн. Також учасниками від УЕБ подано 82 переможні пропозиції, на суму 184,3 млн. грн.

На початку року було запущено Енергобот — telegram бот від УЕБ, що дозволяє відстежувати котирування за основними напрямками, отримати зручний доступ до календаря торгів та останніх новин біржі.

"Завдяки активності учасників торгів на УЕБ ми спостерігаємо значне зростання обсягів торгівлі енергоресурсами. Акредитовуються нові компанії, збільшуються обсяги реалізації. Це безумовно сприяє формуванню максимально об’єктивних ринкових цін та зростанню ліквідності біржі. Нещодавно УЕБ отримала сертифікати якості ISO, що підтверджують надійність наших інформаційних систем, відповідність міжнародним стандартам, та клієнтоорієнтований підхід" — підсумував результати роботи Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.