ДП "Укравтогаз" на останніх торгах 23 вересня придбав 3,6 млн. куб. м. природного газу ресурсу жовтня 2019 року. Середньозважена ціна купівлі склала 5 216 грн. за тис. куб. м. Це вже четверті успішні торги компанії у 2019 році. Загалом на Українській енергетичній біржі ДП "Укравтогаз" закупив майже 14 млн. куб. м. природного газу загальною вартістю більше 77 млн. грн.

Під час торгової сесії за конкурентних умов стартова ціна 5300 грн. за тис. куб. м. була знижена до 5216 грн. за тис. куб. м. Вказана ціна закупівлі, зважаючи на те, що ДП "Укравтогаз" є кінцевим споживачем природного газу, є вигіднішою за ціни інших учасників торгів. Загалом компанія, будучи учасником біржових торгів, максимізує ефективність закупівель, підвищуючи ліквідність та об’єктивність біржових котирувань на Українській енергетичній біржі.

Для участі в торгах ДП "Укравтогаз" учасникам ринку потрібно отримати акредитацію на біржі та пройти процедуру KYC. Запрошуємо всіх бажаючих до участі у торгових сесіях на Українській енергетичній біржі.

Нагадаємо, ДП "Укравтогаз" є дочірнім НАК "Нафтогаз України" і ввійшов до складу дивізіону "Нафта" материнської компанії на початку 2019 року. Основним видом його діяльності є експлуатація 90 автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій по Україні загальною потужністю 687,5 млн. куб. м.