Сьогодні чат-боти – це трендова технологія, що у багатьох ситуаціях дозволяє оперативно вирішити поточні завдання. Тому Українська енергетична біржа запускає власний бот в одному з найбільш популярних месенджерів – Telegram.

Багатофункціональний енергобот, розроблений кваліфікованими співробітниками Української енергетичної біржі, дозволяє бути в курсі останніх новин та змін на енергоринку України і створює зручний канал спілкування з клієнтами та партнерами біржі. Щоб користуватися енергоботом, необхідно встановити додаток Telegram на своєму смартфоні та знайти в пошуку ueex_bot, або перейти за посиланням t.me/ueex_bot.

Які можливості доступні через енергобот?

  • Відслідковувати біржові котирування за основними напрямками роботи Української енергетичної біржі: електрична енергія, природний газ, скраплений газ, нафтопродукти, вугільна продукція.
  • Замовити консультацію з будь якого питання чи подати заявку на навчання.
  • Переглядати новини та підписатися на Telegram-канали по цікавих для вас напрямках.
  • Подати заявку на акредитацію.
  • Переглянути календар торгів.
  • Підписатися на розсилки та стежити за аукціонами, що відбуваються на майданчику Prozorro.Продажі.

"Розробка бота тривала більше двох місяців. Нам вдалося в одному місці поєднати інформацію з різних сфер діяльності біржі (це і енергетичні ринки, і напрямок Prozorro.Продажі), та створити для клієнтів зручний канал зв’язку з фаховими спеціалістами біржі", – зазначив Генеральний директор ТБ "Українська енергетична біржа" Олександр Коваленко.

Українська енергетична біржа постійно працює над покращенням якості обслуговування клієнтів. З часом до бота будуть додаватися нові елементи та функції, щоб досвід його використання був максимально зручним і зрозумілим.