Українська енергетична біржа (УЕБ) постійно працює над поліпшенням біржової торгівлі в Україні та знаходиться у перманентному пошуку нових сервісів та інструментів для учасників біржової торгівлі нафтопродуктами України.

До УЕБ все частіше стали звертатися учасники ринку, які б хотіли мати можливість оперативно та точно розраховувати вартість перевезення нафтопродуктів в Україні, адже на УЕБ часто торгуються партії нафтопродуктів, що відвантажуються різними способами, а для вірної та точної оцінки вартості оцінки було б дуже корисним розробити певний сервіс для таких операцій.

З огляду на потребу ринку, спеціалістами УЕБ спільно ПАТ «Укргазвидобування» було розроблено, відтестовано та опубліковано готовий до використання логістичний калькулятор для автомобільних перевезень з можливістю розрахунку вартості перевезення різних видів нафтопродуктів. Калькулятор допомогає вирахувати вартість придбаного товару в пункті отримувача з урахуванням вартості наливу, густини продукції та логістичного плеча.

"Даний інструмент ми розробили з оглядом на потреби перш за все покупців та надаємо його в використання абсолютно безкоштовно всім бажаючим. Це наш дарунок учасникам торгів, завдяки яким реалізація прозорого та сучасного ринкового середовища була б неможливою. Такий калькулятор перед торгами дозволить прорахувати вартість товару з доставкою до покупця, що дозволить зробити біржові торги більш ефективними та прозорими, адже покупець буде знати кінцеву вартість товару як в тоннах так і в літрах", - сказав Генеральний директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.