1 та 2 березня товарна біржа «Українська енергетична біржа» провела аукціони з використанням електронної торгової системи з продажу необробленої деревини заготівлі ІІ кварталу 2021 року лісовими господарствами Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства.

Продавали лісоматеріали як хвойних, так і листяних порід різної довжини та діаметра. Загалом було виставлено понад 2,5 тисячі позицій, загальний об’єм яких сягнув за 130 тисяч кубометрів. І більше 70% виставленого успішно реалізували.

Учасниками аукціонів стали більше 160 покупців. Конкуренція за окремі лоти сягала до 10-15 учасників. Саме по стільки потенційних покупців боролися за лоти із кругляком дуба звичайного від ДП «Бориспільське лісове господарство» та «Богуславське лісове господарство».

За результатами торгів лісівники Київщини отримають дохід у понад 276,5 млн грн. При стартовій вартості у 225 млн грн і при тому, що продали ще не усі позиції, які виставляли на торги.

«Хотілося б відзначити, що виручена сума у понад 3,5 рази більша за аналогічний період минулого року. Біржові торги необробленою деревиною не втрачають своєї актуальності та збирають все більше учасників. Також запрошуємо всіх учасників на додаткові торги, які проводяться щосеред. Додаткову інформацію можна отримати за номером (044) 35-35-735», – запрошує генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.