24 березня товарна біржа «Українська енергетична біржа» провела додаткові аукціони з продажу необробленої деревини заготівлі І кварталу 2021 року лісовими господарствами Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства. До продажу представлені лісоматеріали як хвойних, так і листяних порід різної довжини та діаметра. На аукціон було виставлено понад 200 лотів, загальний об’єм яких склав майже 5,8 тисяч кубометрів.

За результатами аукціону реалізовано понад 5,2 тисячі кубометрів лісоматеріалів, що становить близько 90% від виставленого об’єму, на загальну суму 7,2 мільйона гривень. Всього у торгах 24 березня взяли участь 42 підприємства.

“На аукціонах Української енергетичної біржі є можливість закупити деревину необхідних параметрів за ринковою ціною обираючи із понад тисячі позицій різних порід. Сьогодні в результаті конкуренції під час торгів ціна зросла в середньому на 16%. Тож запрошуємо учасників на наступні аукціони”, підсумував генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.