Українська енергетична біржа підтримує впровадження третього енергопакету на ринку природного газу і готова надати всю необхідну допомогу і сприяння для впровадження добового балансування на ринку природного газу.

«Українська енергетична біржа готова надати Укртрансгазу всю необхідну допомогу для тестування і налагодження такого важливого і необхідного механізму, як добове балансування природного газу. Ми готові стати майданчиком, для проведення безкоштовного навчання учасників ринку, проведення тестових торгів та інші можливості, які ми маємо незважаючи на можливе перенесення термінів, всі учасники ринку і державні монополісти повинні активно тестувати будь-які пропозиції щодо впровадження нової системи в надії що до початку опалювального сезону балансування запуститься повноцінно», - заявив глава біржового комітету Української енергетичної біржі Олексій Дубовський.

Добове балансування - один з елементів реформи енергоринку і дуже важливий момент нашого подальшого співробітництва є те, щоб реформи продовжували впроваджуватися на чому наполягає МВФ, Єврокомісія і енергоспівтовариство.