Постанова уряду № 1178 передбачає реалізацію круглих лісоматеріалів через електронну систему Прозорро.Продажі у формі публічних аукціонів. Така процедура дозволяє залучити більшу кількість покупців без зайвих витрат на рекламу. Крім цього, перевагами таких торгів є те, що вони стали прозорими та відкритими для громадськості, а також ліквідували корупційні схеми.

Ціни на круглі лісоматеріали на Prozorro.Sale

Публічні торги проводять на акредитованих майданчиках, що підключені до модуля системи Прозорро.Продажі. Завдяки їм ринок лісу став дійсно прозорим і незалежним. Однією з таких платформ є Торгова біржа «Українська енергетична біржа», яка займає лідируючі позиції. Експерти нашого майданчика мають усі необхідні знання і значний досвід для проведення онлайн-аукціонів з продажу лісу на найвищому рівні.

Фахівці Європейської Бізнес Асоціації високо оцінили співпрацю із системою Prozorro.Sale. Електронні торги є одночасно зручним і простим способом для пошуку нових покупців та реалізації різноманітних державних, комунальних та приватних активів. Від моменту проведення першого аукціону держбюджет поповнився на суму 30,4 млрд. грн. Кількість напрямків регулярно збільшується, тому ця цифра постійно зростає.

Залежно від класу якості дерева та його породи ціна на круглі лісоматеріали коливається у діапазоні від 280 грн. до кількох тисяч за куб. м.

За 9 місяців роботи прозорих аукціонів дохід у лісозаготівельну галузь склав 297,2 млн. грн. Ці кошти пішли на розвиток лісгоспів, а не у кишені зацікавлених осіб, що ще раз підтверджує переваги системи Прозорро.Продажі.

Продаж круглих лісоматеріалів різних порід на майданчику ТБ УЕБ

На майданчику Торгової біржі «Українська енергетична біржа» ви можете знайти такі круглі лісоматеріали листяних порід: клен, вільха, береза, граб, каштан, дуб, ясен, тополя та багато інших.

Ця деревина служить матеріалом для внутрішніх конструкцій, що добре провітрюються і захищені від загнивання. Наприклад, внутрішні двері, проступи сходів, елементи крокв, плінтуси, коробки слухових вікон, опалубка покрівель тощо.

Також на сайті sale.ueex.com.ua представлені і круглі лісоматеріали хвойних порід: сосна, ялина, модрина, ялиця. Така деревина з давніх-давен використовується у будівництві і є надійним матеріалом для покрівель. Перевагами хвої є також невисока вартість, міцність, простота обробки, низька теплопровідність, екологічна чистота.

Якщо ви хочете придбати необроблену деревину в Прозорро.Продажі на електронному аукціоні через майданчик ТБ «Українська енергетична біржа», проходьте швидку процедуру реєстрації та сплачуйте реєстраційний та гарантійний внески. А наші спеціалісти в свою чергу забезпечать вас усіма необхідними знаннями та допоможуть одержати перемогу на торгах. Телефонуйте персональному менеджеру на гарячу лінію (044) 337-77-65.

Щоб дізнаватися про появу нових лотів з лісоматеріалами чи інших товарів, підписуйтеся на електронну розсилку та підключайте Telegram-бот.