На електронний аукціон представлені позиції на продаж:

  • ВП "Енергоатом-Трейдинг" ДП "НАЕК "Енергоатом"

Шановні учасники, звертаємо вашу увагу, по позиції №1 (продавець ВП "Енергоатом-Трейдинг") у розділі «ДОКУМЕНТИ» допущена технічна помилка в п. 6 до Додаткової угоди до Договору купівлі-продажу електричної енергії.

Під час укладання договорів, даний пункт буде викладений у такій редакції:

Оплата за електричну енергію здійснюється у формі попередньої оплати. Для кожного Розрахункового місяця Покупець здійснює оплату за куплену електричну енергію наступним чином:

  • до 25-го* числа (включно) місяця, що передує Розрахунковому місяцю – у розмірі не менше 35 % від вартості електричної енергії, купівля-продаж якої здійснюється у Розрахунковому місяці;
  • з 02-го до 06-го* числа (включно) Розрахункового місяця - у розмірі не менше 30 % від вартості електричної енергії, купівля-продаж якої здійснюється у Розрахунковому місяці;
  • до 16-го* числа (включно) Розрахункового місяця - у розмірі не менше 35 % від вартості електричної енергії у Розрахунковому місяці.
*Якщо граничний строк оплати припадає на святковий, вихідний чи інший неробочий день, то відповідний платіж повинен бути здійснений в останній робочий день, що передує даті такого платежу.


АУКЦІОННИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Електронні аукціони з продажу електричної енергії проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) у версії "Electric Power" відповідно до Регламенту організації та проведення електронного аукціону з продажу електричної енергії на Товарній біржі "Українська енергетична біржа", Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами та Порядку відбору організаторів електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами".

До участі в аукціоні допускаються учасники аукціону — продавці та покупці, які пройшли відповідну реєстрацію ТОВ "Українська енергетична біржа".

Учасникам, що бажають прийняти участь в електронних аукціонах, необхідно забезпечити наявність на загальному рахунку в ПП БЕТС (Electric Power) необхідної для участі в торгах суми гарантійного внеску, відповідно до поданих учасником заявок з розрахунку від стартової ціни та покриття комісійного збору

  • до 15 годин 00 хвилин 22.06.2021 року подати заявки у формі позицій на продаж, або
  • до початку аукціону, або безпосередньо під час періоду торгів, подати заявки на участь в аукціоні по обраним позиціям.

Заявки учасника допускаються до аукціону автоматично в межах наявної суми гарантійного внеску на Загальному рахунку.

Перерахування учасниками аукціонів гарантійного внеску на поточний рахунок Біржі здійснюється з призначенням платежу: «#EPBETS Поповнення гарантійних коштів для участі в торгах від 24.06.2021 р.» за наступними реквізитами: рахунок № UA503004650000026005300394670 в АТ «Ощадбанк», код ЄДРПОУ 37027819.

Увага! У разі некоректного введення ключового значення в тексті призначення платежу, відповідна сума не буде зарахована на Загальний рахунок в ПП БЕТС (Electric Power), а буде повернута як помилково перераховані кошти на поточний рахунок учасника аукціону за письмовою заявою від учасника аукціону за підписом керівника, або іншої уповноваженої особи такого учасника аукціону, та печаткою (у разі її наявності), переданою будь-яким зручним способом (факсимільним зв’язком, електронною поштою тощо) з подальшим надсиланням оригіналу поштою. Ключове значення в тексті призначення платежу складається з символу хештегу (символ «#») та абревіатури латинськими заголовними літерами EPBETS, що вводяться без пропусків - #EPBETS.

Електронний аукціон проходить з 15 години 00 хвилин до 16 години 00 хвилин 24.06.2021 року. Якщо станом на 16 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то електронний аукціон продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок аукціону становить 1 (одна) гривня за 1МВт•г.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 (044) 35-700-70, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: [email protected].