На електронні біржові торги представлені позиції:

Електронні біржові торги за напрямком природний газ проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТОВ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТОВ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Учасникам електронних біржових торгів, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно забезпечити наявність на загальному рахунку в ПП БЕТС необхідної для участі в торгах суми гарантійного внеску у розмірі 3 (трьох) відсотків від загальної вартості відповідно до поданих учасником заявок з розрахунку від стартової ціни та покриття комісійного збору у розмірі 15,32 грн. за кожну тис.м.куб. та:

  • до 13 годин 50 хвилин 23.06.2022 року подати заявки у формі позицій на продаж / позицій на купівлю та/або
  • до 13 годин 50 хвилин 23.06.2022 року, або безпосередньо під час періоду торгів, подати заявки на участь в тогах по обраним позиціям.

Перерахування учасниками електронних біржових торгів гарантійного внеску на поточний рахунок Біржі здійснюється з призначенням платежу: #BETS Поповнення гарантійних коштів для участі в торгах від __.____.2022 р. за наступними реквізитами: рахунок № UA403004650000026003302394670 в АТ "Ощадбанк", код ЄДРПОУ 37027819

Увага! У разі некоректного введення ключового значення в тексті призначення платежу, відповідна сума не буде зарахована на загальний рахунок в ПП БЕТС, а буде повернута як помилково перераховані кошти на поточний рахунок учасника електронних біржових торгів за письмовою заявою від такого учасника за підписом його керівника або іншої уповноваженої особи та печаткою (у разі її наявності), переданою будь-яким зручним способом (факсимільним зв’язком, електронною поштою тощо) з подальшим надсиланням оригіналу поштою. Ключове значення в тексті призначення платежу складається з символу хештегу (символ "#") та абревіатури латинськими, заголовними літерами BETS, що вводяться без пропусків - #BETS).

Для участі у торгах по позиціям необхідно завчасно пройти процедуру compliance. Перелік всіх компаній та вимог доступний за посиланням.

Торгова сесія проходить з 14 години 00 хвилин до 16 години 00 хвилин 23.06.2022 року. Якщо станом на 16 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 12 грн.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: [email protected].