07 вересня 2018 року ТБ "Українська енергетична біржа" запустила нову інформаційну торгову платформу для укладання угод на OTC ринку. Перша угода була укладена Полтавською газонафтовою компанією, обсяг реалізації склав 500 тис. м. куб, ресурс серпня.

"В тестовому режимі ми запустили ОТС платформу 10 липня 2018 року та за цей час навчили працювати в ній понад 120 компаній. Ця платформа є прикладом запровадження в Україні найкращих практик торгівлі природнім газом, які вже десятиліттями працюють в країнах ЄС. ОТС платформа допоможе створити новий ціновий індикатив на природній газ, та згодом розробити індекс цін на природній газ, який буде базуватись на біржових та ОТС угодах. Все це робиться з метою зробити ринок прозорішим і тому ми безкоштовно надаємо доступ до ОТС платформи всім нашим клієнтам. ОТС платформа є першим кроком до запровадження повноцінного добового балансування, після введення в експлуатацію інформаційної платформи АТ "Укртарнсгаз", біржа зможе запровадити повноцінну роботу торгової платформи на ринку добового балансування." – зазначив Генеральний директор ТБ "УЕБ" Олександр Коваленко.

"Для нас це ще один зручний канал продажів природнього газу, який дозволяє ефективно комунікувати з клієнтами та продавати ресурс за справедливою ціною. Ми й надали будемо проводити класичні аукціони на біржі, а поміж ними - пропонувати ресурс з премією до аукціону на інформаційній платформі, щоб задовольнити попит для всіх бажаючих. Завдяки такій платформі ми завжди будемо залишатись в контакті з ринком та розуміти справедливу ринкову ціну." – зазначив директор комерційного департаменту ПГНК, Андрій Довганюк.