Мінекономрозвитку України розглянуто результати проведення тестових електронних торгів вугільною продукцією товарними біржами, які повідомили про проведення таких торгів відповідно до пункту 2.15. Конкурсних вимог щодо відбору товарних бірж (електронних біржових майданчиків) для організації та проведення електронних біржових торгів з купівлі-продажу вугільної продукції, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 19 червня 2012 р. № 723, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.06.2012 за № 1073/21385.

За результатами розгляду повідомлень товарних бірж щодо проведених тестових електронних біржових торгів Мінекономрозвитку України включено до переліку товарних бірж, на яких буде здійснюватися торгівля вугільною продукцією ТБ «Українську енергетичну біржу».

З переліком товарних бірж, на яких буде здійснюватися торгівля вугільною продукцією можна ознайомитися на головній сторінці офіційного сайту Міністерства в рубриці «Перелік товарних бірж, на яких здійснюється торгівля вугільною продукцією».