ТБ "Українська енергетична біржа" отримала міжнародний сертифікат системи менеджменту якістю ISO 9001:2015 та сертифікат з інформаційної безпеки ISO/IEC 27001:2013.

Сертифікат на систему менеджменту якості SIC.MS.024.ISO9001.1592 вказує, що система якості ТБ "Українська енергетична біржа" відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO9001:2015. Цей стандарт базується на встановлених принципах управління якістю, включаючи зосередженість на споживачах, прогресивні стратегії управління та постійне вдосконалення.

Сертифікат на систему менеджменту інформаційної безпеки SIC.MS.001.ISO/IEC27001 засвідчує, що ТБ "Українська енергетична біржа" відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO/IEC 27001:2013 “Інформаційні технології. Методи захисту. Системи менеджменту інформаційної безпеки. Вимоги”. Він охоплює важливі стандартні операційні процедури: обробку даних, управління ризиками, діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем, управління документами, інформацією, внутрішній аудит та постійне вдосконалення.

"Отримані сертифікати підтверджують, що на ТБ “УЕБ” дотримані всі міжнародні стандарти в частині управління якістю та інформаційної безпеки. Ми тримаємо високу планку надійності наших торгових та IT систем, що забезпечує підтримку стабільності та якості надання послуг, а також готові відповідати на майбутні запити наших клієнтів, що виникатимуть у процесі підготовки до біржових торгів" — прокоментував ситуацію на ринку Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.