Компанія GIKKA LIMITED на електронні біржові торги, пропонує реалізувати скраплений газ СПБТ (ДСТУ 4047:2001), за формулою. Ціна за 1 метричну тонну Товару розраховується за формулою: МОМ Argus SPBT DAF Brest +75$, загальним обсягом 3800 тонн, ресурс жовтень 2016 року.


БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Паспорт якості

Договір купівлі-продажу газу скрапленого СПБТ - залізниця


Електронні біржові торги з продажу скрапленого газу проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Торгова сесія проходить з 12 години 00 хвилин до 14 години 00 хвилин 28.09.2016 року. Якщо станом на 14 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок диференціалу - 0,5$.


Для участі в електронних біржових торгах необхідно:

1. Ознайомитися з Правилами біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа", Положенням про надання в оренду біржових місць на ТБ "Українська енергетична біржа", а також Регламентом проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

2. На сайті Біржі перейти по посиланню "Електронні торги. Акредитація on-line" та заповнити в електронній формі заяву-анкету для набуття статусу непостійного члена ТБ "Українська енергетична біржа". Нерезиденти заповнюють заяву-анкету встановленої форми та надсилають на e-mail: accredit@ueex.com.ua.

3. Пройти курс навчання роботи в ПП БЕТС на ТБ "Українська енергетична біржа".

4. Отримати логін та пароль доступу до ПП БЕТС.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 591-25-00, 234-79-90, 591-11-75 або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.