ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Для позиції №1:
Учасники, в праві заявлятись, на об’єм не більше ніж еквівалент 2-х лотів по позиції №1. Учасники які заявились на лоти з позиції №1, не можуть приймати участь у торгах за лот з позиції №2. Якщо, учасник порушує умову обмеження, гарантійний внесок перераховується на користь покупця, а договір укладається на об’єм не більше ніж еквівалент 2-х лотів.

Для позиції №2:
В торгах за лотом в позиція №2 можуть брати участь учасники, які пропонують до постачання метанол технічний марки А виробником якого не є резиденти Російської Федерації. Учасники, що заявились на лот з позиції №2 не можуть приймати участь в торгах за лоти з позиції №1. Якщо, учасник порушує умову обмеження, гарантійний внесок перераховується на користь покупця, а договір не укладається.

Лоти №1, №2 та №3 визначені умовами конкурсної документації для проведення процедури конкурсу із закупівлі метанолу технічного марки А, відповідають лотам виставленим в позиції №1. Лот №4 визначений умовами конкурсної документації для проведення процедури конкурсу із закупівлі метанолу технічного марки А, відповідає лоту виставленому в позиції №2.


На електронні біржові торги представлені позиції:
  • ПАТ "Укргазвидобування"

БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Електронні біржові торги iз закупівлі метанолу проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 13 години 00 хвилин 28.12.2017 року подати заявки на продажу та до 13 години 00 хвилин 28.12.2017 року вести гарантійний внесок у розмірі 600 000,00 грн. для резидентів України та 20 000 Євро для неризидентів України, незалежно від обсягу заявки, згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

Торгова сесія проходить з 15 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин 28.12.2017 року. Якщо станом на 17 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок коефіцієнта - 0,01.


Менеджер по роботі з клієнтами-нерезидентами Ігор Гришко: (044) 35-35-735, e-mail: application@ueex.com.ua.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735 або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.