ДП "Укрспирт" на електронних біржових торгах закуповує природний газ, загальним обсягом 4,6 млн.м.куб., ресурс грудня 2017р.

БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Договір на поставку природного газу

Кваліфікаційні вимоги

Розподіл по підприємствах

Електронні біржові торги з продажу природного газу проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Для допуску до торгів учасник повинен надіслати в ДП Укрспирт на адреcу m.cherkhavyj@ukrspirt.com скан-копії наступних документів:
1. Ліцензія на постачання природного газу
2. Витяг з ЄДР
3. Статут
4. Баланс і звіт про фінансові результати на останню звітну дату та за 2016 рік
ДП Укрспирт проводить попередній відбір учасників згідно кваліфікаційних вимог:
1.1. Наявність ліцензій та інших дозвільних документів на постачання природного газу по всій території України Компанія займається видобутком природнього газу або є його імпортером
1.2. Відсутність обтяжень чи обмежень стосовно розпорядження майном чи грошовими коштами підприємства-постачальника з боку державних контролюючих органів; 1.3. Відсутність податкового боргу у підприємства-постачальника;
1.4. Відсутність рішень щодо обмежувальних заходів (санкцій) з боку Ради національної безпеки і оборони України стосовно підприємства-постачальника;
1.5. Відсутність підприємства-постачальника в чорному списку АМКУ.
У випадку, якщо постачальник є посередником (не імпортер чи видобувач природнього газу) встановлюються наступні додаткові критерії:
1.6. Досвід на ринку більше 1-го року;
1.7. Підприємство прибуткове в поточному та попередньому році;
1.8. Статутний капітал не менше 5 млн. грн на момент оголошення повідомлення про торги.

ДП "Укрспирт" залишає за собою право не допустити до торгів підприємства в разі наявності негативної ділової репутації та з інших причин.

Торгова сесія проходить з 15 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин 23.11.2017 року. Якщо станом на 17 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 10 грн.

Для участі в електронних біржових торгах необхідно:

1. Ознайомитися з Правилами біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа", Положенням про надання в оренду біржових місць на ТБ "Українська енергетична біржа", а також Регламентом проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

2. На сайті Біржі перейти по посиланню "Електронні торги. Акредитація on-line" та заповнити в електронній формі заяву-анкету для набуття статусу непостійного члена ТБ "Українська енергетична біржа". Нерезиденти заповнюють заяву-анкету встановленої форми та надсилають на e-mail: accredit@ueex.com.ua.

3. Пройти курс навчання роботи в ПП БЕТС на ТБ "Українська енергетична біржа".

4. Отримати логін та пароль доступу до ПП БЕТС.

Також у Вас є можливість безкоштовно пройти навчання та практичні заняття (імітаційні торги) по роботі в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС).

Практичні заняття (імітаційні торги) відбуваються кожного робочого дня в імітаційній (навчальній) версії ПП БЕТС:
- з 10:00 до 13:00 - подача заявок;
- з 14:00 до 17:00 - торгова сесія.

Для участі в навчальній програмі необхідно попередньо набути статус непостійного члена Біржі (акредитуватися на Біржі).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.