На електронні біржові торги представлені позиції:

 • ДП "Укравтогаз"
 • ДП "Укрспирт"


БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Електронні біржові торги за напрямком природний газ проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 09 години 00 хвилин 21.06.2019 року подати заявки на продаж та до 09 години 00 хвилин 21.06.2019 року внести гарантійний внесок у розмірі 3 (трьох) відсотків від загального обсягу продажу, згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

По позиції №1

Для допуску до торгів учасник повинен надіслати до ДП "Укравтогаз" на електронну адресу oostrovskyi@ukravtogaz.com та ukravtogas@ukr.net скан-копії наступних документів:

 1. Ліцензія на постачання природного газу (постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг);
 2. Витяг з ЄДР;
 3. Статут;
 4. Баланс і звіт про фінансові результати на останню звітну дату та за 2018 рік;
 5. Листи відгуки від споживачів та/або інформація про виконані договори поставки природного газу за 2018-2019 роки із зазначенням найменування та контактів покупців
 6. Заповнений опитувальник контрагента юридичної особи або контрагента фізичної особи.

ДП Укравтогаз проводить попередній відбір учасників згідно кваліфікаційних вимог та використовує наступні СТОП параметри:

 1. Діяльність учасника (юридичної особи), його власників, засновників (фізичних осіб), керівників та кінцевих вигодоодержувачів стали предметом розслідування у кримінальних провадженнях.
 2. Стосовно учасника (юридичної особи), його власників, засновників (фізичних осіб), керівників та кінцевих вигодоодержувачів згідно з вироком суду застосовано заходи кримінально-правового характеру.
 3. Учасник вчинив антиконкурентні узгоджені дії стосовно Замовника.
 4. Наявність порушень учасником своїх договірних зобов’язань (у тому числі спроба та/або постачання учасником неякісної та/або контрафактної продукції, надання послуг не в повному обсязі, зрив строків виконання договірних зобов’язань) за діючими/раніше укладеними договорами з Замовником.
 5. Учасник процедури закупівлі, який на дату здійснення перевірки не є пов’язаною особою з іншим учасником (учасниками) процедури закупівлі, членом (членами) Тендерного комітету, але був такою пов’язаною особою протягом року до моменту подання пропозицій для участі в закупівлі.
 6. Щодо учасника застосовано міжнародні санкції або санкції, пов’язані із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності.
 7. Предмет закупівлі та/або його комплектуючі, що пропонує учасник, виготовляються на тимчасово окупованій, непідконтрольній території України.
 8. Порушення учасником правил охорони праці та техніки безпеки на об’єктах Замовника в рамках виконання раніше укладених договорів.
 9. Відмова від підписання типового договору та/або додатків (специфікацій) до договору, що визначено та затверджено документацією процедури закупівлі.
 10. Наявність ознак пов’язаності учасників процедури закупівлі.

По позиції №2

Для допуску до торгів учасник повинен надіслати в ДП Укрспирт на адреcу m.cherkhavyj@ukrspirt.com скан-копії наступних документів:

 1. Ліцензія на постачання природного газу.
 2. Витяг з ЄДР.
 3. Статут.
 4. Баланс і звіт про фінансові результати на останню звітну дату.

ДП Укрспирт проводить попередній відбір учасників згідно кваліфікаційних вимог:

 1. Наявність ліцензій та інших дозвільних документів на постачання природного газу по всій території України Компанія займається видобутком природнього газу або є його імпортером;
 2. Відсутність обтяжень чи обмежень стосовно розпорядження майном чи грошовими коштами підприємства-постачальника з боку державних контролюючих органів;
 3. Відсутність податкового боргу у підприємства-постачальника;
 4. Відсутність рішень щодо обмежувальних заходів (санкцій) з боку Ради національної безпеки і оборони України стосовно підприємства-постачальника;
 5. Відсутність підприємства-постачальника в чорному списку АМКУ.

У випадку, якщо постачальник є посередником (не імпортер чи видобувач природнього газу) встановлюються наступні додаткові критерії:

 1. Досвід на ринку більше 1-го року;
 2. Підприємство прибуткове в поточному та попередньому році;
 3. Статутний капітал не менше 5 млн. грн на момент оголошення повідомлення про торги.

ДП "Укрспирт" залишає за собою право не допустити до торгів підприємства в разі наявності негативної ділової репутації та з інших причин.

Торгова сесія проходить з 11 години 00 хвилин до 13 години 00 хвилин 21.06.2019 року. Якщо станом на 13 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 10 грн.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.