На електронні біржові торги представлені позиції:
  • ТОВ "МЕТ Україна"

Документи для проходження процедури compliance.

Для підтвердження благонадійності, до початку торгів, потрібно надати на пошту info.metukraine@met.com заповнений, підписаний з печаткою опитувальник і наступні документи:

  1. Підтвердження підпису (можна паспорт)
  2. Структура акціонерів і кінцевих бенефіціарів (UBOs)
  3. Фінансові звітності (За останні 2 роки)
  4. Реєстраційні документи (Статут, виписка видана не пізніше ніж за 1 міс. до надання МЕТ Україна)
  5. EIC Code.
  6. KYC Questionnaire

БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Електронні біржові торги з продажу природного газу проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 13 години 00 хвилин 20.12.2017 року подати заявки на купівлю та до 13 години 00 хвилин 20.12.2017 року внести гарантійний внесок у розмірі 3 (трьох) відсотків від загального обсягу закупівлі, згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

Торгова сесія проходить з 15 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин 20.12.2017 року. Якщо станом на 17 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 10 грн.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.