На електронні біржові торги представлені позиції:

  • АТ "Укргазвидобування"

БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Реалізація товару відбувається тільки в експортному напрямку.


Електронні біржові торги з продажу нафтопродуктів проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 12 години 00 хвилин 15.08.2019 року подати заявки на купівлю та до 12 години 00 хвилин 15.08.2019 року внести гарантійний внесок у розмірі 5 000 USD для неризидентів України, незалежно від обсягу заявки, згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

Торгова сесія проходить з 14 години 00 хвилин до 15 години 00 хвилин 15.08.2019 року. Якщо станом на 15 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок диференціалу - 0,5$.

Переможці електронних біржових торгів протягом 3 днів сплачують Біржі біржовий збір. Біржовий збір складає 0,01% від суми укладених угод, та вираховується від попередньої ціни товару, що складає 578,07$ за тону.

ТБ "Українська енергетична біржа" проводить акредитацію журналістів та працівників засобів масової інформації на електронні біржові торги що проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС).


Менеджер по роботі з клієнтами-нерезидентами Ігор Гришко: (044) 35-35-735, e-mail: application@ueex.com.ua

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735 або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.