ТОВ "АГРО ОЙЛ УКРАЇНА" на електронні біржові торги пропонує реалізувати газ вуглеводневий скраплений паливний, загальним обсягом 111 тонн.

БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Сертифікат відповідності

Паспорт якості

Угода про використання факсимільного підпису

Договір

Електронні біржові торги з продажу скрапленого газу проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 11 години 00 хвилин 15.11.2017 року подати заявки на купівлю та до 11 години 00 хвилин 15.11.2017 року внести гарантійний внесок у розмірі 5 (п’ять) відсотків від загального обсягу закупівлі, згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

Торгова сесія проходить з 13 години 00 хвилин до 15 години 00 хвилин 15.11.2017 року. Якщо станом на 15 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 10 грн.

Гарантія продавця: продавець вносить гарантійний внесок від загальної вартості виставленого на електронні біржові торги товару.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.