На електронні біржові торги представлені позиції:

  • ТОВ "КНК"

БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Електронні біржові торги за напрямком нафтопродукти проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 09 години 00 хвилин 09.10.2020 року подати заявки на продаж та до 09 години 00 хвилин 09.10.2020 року внести гарантійний внесок у розмірі 1 (один) відсоток від загального обсягу продажу, згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

Торгова сесія проходить з 11 години 00 хвилин до 13 години 00 хвилин 09.10.2020 року. Якщо станом на 13 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 10 грн.

Переможці електронних біржових торгів протягом 3 днів сплачують Біржі біржовий збір у розмірі 0,5% від вартості придбаної продукції згідно сформованого в ПП БЕТС рахунку.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735 або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: [email protected].