ТБ «УЕБ» запустила сторінку біржових індикативів на основі середньозважених цін, сформованих на аукціонах, по відношенню до дати проведення аукціонів, періоду постачання, типу графіку, торгової зони та напрямку проведення аукціонів. Обравши необхідні параметри, відображаються середньозважені ціни, сформовані в межах аукціону, що є орієнтиром для всіх інших ринків.

Оновлений розділ дозволяє легко знаходити потрібні дані та забезпечує рівний доступ до інформації для всіх користувачів. Важливим функціоналом є фільтрація за датою проведення аукціону та періодом відпуску, що спрощує пошук та отримання точних показників.

Нашим завданням є встановлення прозорих цінових індикативів, що формуються ринковими конкурентними методами. Оновлена сторінка допоможе користувачам краще орієнтуватись у масиві цінової інформації, що сформовані на ТБ "УЕБ" за результатами аукціонів, оскільки біржовий РДД – це основний інструмент та індикатив для закупівлі електричної енергії на оптовому ринку.

«Українська енергетична біржа постійно реагує на запити учасників ринку - користувачів нашого сайту, та приділяє значну увагу покращенню його функціональності. Завдяки повністю оновленому механізму надання інформації про результати аукціонів користувачі сайту отримають набагато більше даних для аналізу та аналітики», - зазначив Генеральний директор УЕБ О. Коваленко.