На електронні біржові торги представлені позиції:

  • АТ "Чернігівгаз"
  • АТ "Рівнегаз"
  • АТ "Вінницягаз"
  • АТ "Хмельницькгаз"
  • АТ "Чернівцігаз"

БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Електронні біржові торги за напрямком природний газ проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 13 години 00 хвилин 11.01.2020 року подати заявки на продаж та до 13 години 00 хвилин 11.01.2020 року внести гарантійний внесок у розмірі 3 (трьох) відсотків від загального обсягу продажу, згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

По позиції №1

Для підтвердження благонадійності потрібно надати на електронну пошту Serhii.Savchenko@cngas.com.ua заповнену, завірену підписом, належним чином уповноваженої посадової особи учасника біржових торгів, з печаткою (за наявності) Анкету "KYC".

По позиції №2

Для підтвердження благонадійності потрібно надати на електронну пошту office@rvgas.com.ua заповнену, завірену підписом, належним чином уповноваженої посадової особи учасника біржових торгів, з печаткою (за наявності) Анкету "KYC".

По позиції №3

Для підтвердження благонадійності потрібно надати на електронну пошту cds@vngas.com.ua заповнену, завірену підписом, належним чином уповноваженої посадової особи учасника біржових торгів, з печаткою (за наявності) Анкету "KYC".

По позиції №4

Для підтвердження благонадійності потрібно надати на електронну пошту office@kmgas.com.ua заповнену, завірену підписом, належним чином уповноваженої посадової особи учасника біржових торгів, з печаткою (за наявності) Анкету "KYC".

По позиції №5

Для підтвердження благонадійності потрібно надати на електронну пошту Mykhayl.Gavrylyuk@cvgas.com.ua заповнену, завірену підписом, належним чином уповноваженої посадової особи учасника біржових торгів, з печаткою (за наявності) Анкету "KYC".

Торгова сесія проходить з 14 години 00 хвилин до 16 години 00 хвилин 11.01.2020 року. Якщо станом на 16 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 12 грн.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.