На електронні біржові торги представлені позиції:

  • ПАТ "Центренерго"

Кінцева ціна, яка склалась за результатами торгів, може бути відкоригована на розмір суми ПДВ та зафіксована сторонами біржової угоди при укладанні договору поставки вугілля.


БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Електронні біржові торги за напрямком вугільна продукція проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 09 години 00 хвилин 11.01.2019 року подати заявки на продаж та до 09 години 00 хвилин 11.01.2019 року внести гарантійне забезпечення у розмірі 10 (десять) грн/т., згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

Торгова сесія проходить з 11 години 00 хвилин до 13 години 00 хвилин 11.01.2019 року. Якщо станом на 13 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 5 грн.

Ціна, яка склалася за результатами торгів по секції "Вугільна продукція", може бути відкоригована сторонами біржової угоди на розмір суми ПДВ, за умови, якщо сторона договору користується пільгою, передбаченою пунктом 45 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України. У такому випадку, кінцева ціна, яка склалася за результатами торгів по секції "Вугільна продукція", фіксується сторонами біржової угоди при укладені договору купівлі-продажу за результатами торгів. Розрахунки здійснюються безпосередньо між покупцем та продавцем за відповідним договором купівлі-продажу.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735 або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: [email protected].