На електронний аукціон представлені позиції на продаж:

  • ВП "Енергоатом-Трейдинг" ДП "НАЕК "Енергоатом"

АУКЦІОННИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Електронні аукціони з продажу електричної енергії проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) у версії "Electric Power" відповідно до Регламенту організації та проведення електронного аукціону з продажу електричної енергії на Товарній біржі "Українська енергетична біржа", Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами та Порядку відбору організаторів електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами".

До участі у аукціоні допускаються учасники аукціону — продавці та покупці, які пройшли відповідну реєстрацію ТБ "Українська енергетична біржа".

Зареєстровані ТБ "Українська енергетична біржа" учасники ринку електричної енергії, що планують брати участь в аукціонах з продажу електричної енергії, повинні до 09 години 00 хвилин 06.04.2020 року подати до ПП БЕТС заявку на участь в аукціоні та забезпечити перерахування гарантійного внеску на поточний рахунок ТБ "Українська енергетична біржа", відкритий в уповноваженому банку на підставі та згідно зі сформованими в ПП БЕТС відповідними платіжними (розрахунковими) документами.

Звертаємо увагу учасників аукціону на обов’язковість додержання вимог розділу 9 Регламенту організації та проведення електронного аукціону з продажу електричної енергії на Товарній біржі "Українська енергетична біржа", згідно якого, для забезпечення укладення за результатами аукціонів двосторонніх договорів купівлі-продажу електричної енергії покупці, що мають намір взяти участь в аукціоні, та продавці, на яких не поширюються вимоги пункту 6 частини другої статті 66 Закону України "Про ринок електричної енергії" та/або Положення, перераховують гарантійний внесок на поточний рахунок Організатора аукціону, відкритий в уповноваженому банку на підставі та згідно зі сформованими в ПП БЕТС відповідними платіжними (розрахунковими) документами.

Організатор аукціону, в разі виконання на момент початку періоду торгів учасником аукціону вимоги щодо перерахування гарантійного внеску, допускає такого учасника до аукціону в межах суми внесеного ним гарантійного внеску.

Таким чином, у разі відсутності на момент початку періоду торгів (11 години 00 хвилин 06.04.2020 року) гарантійного внеску, заявки такого учасника до аукціону не допускаються.

Електронний аукціон проходить з 11 години 00 хвилин до 13 години 00 хвилин 06.04.2020 року. Якщо станом на 13 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то електронний аукціон продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок аукціону становить 1 (одна) гривня за 1МВт•г.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.