На електронний аукціон представлені позиції на продаж:

  • ПрАТ "НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС"

АУКЦІОННИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Товарна біржа "Українська енергетична біржа", на підставі заяви ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС" (далі – ПАТ "НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС"), отриманої відповідно до п. 6.12. Регламенту організації та проведення електронного аукціону з продажу електричної енергії на Товарній біржі "Українська енергетична біржа", повідомляє про зняття Заявки на організацію та проведення аукціону, поданої ПАТ "НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС" 02.07.2019 року в електронному аукціоні з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами № EP-040719-15 по позиції № 1.

Товарна біржа "Українська енергетична біржа", з причини порушення ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС" п. 30 Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 р. № 499 в частині перевищення граничної ціни на електричну енергію за графіком продажу BASE, повідомляє про зняття Заявки на організацію та проведення аукціону, поданої ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС" 02.07.2019 року в електронному аукціоні з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами № EP-040719-15 по позиції № 3.


Електронні аукціони з продажу електричної енергії проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) у версії "Electric Power" відповідно до Регламенту організації та проведення електронного аукціону з продажу електричної енергії на Товарній біржі "Українська енергетична біржа", Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами та Порядку відбору організаторів електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами".

До участі у аукціоні допускаються учасники аукціону — продавці та покупці, які пройшли відповідну реєстрацію ТБ "Українська енергетична біржа".

Зареєстровані ТБ "Українська енергетична біржа" учасники ринку електричної енергії, що планують брати участь в аукціонах з продажу електричної енергії, повинні до 13 години 00 хвилин 04.07.2019 року подати до ПП БЕТС заявку на участь в аукціоні та забезпечити перерахування гарантійного внеску на поточний рахунок ТБ "Українська енергетична біржа", відкритий в уповноваженому банку на підставі та згідно зі сформованими в ПП БЕТС відповідними платіжними (розрахунковими) документами.

Електронний аукціон проходить з 15 години 00 хвилин до 16 години 00 хвилин 04.07.2019 року. Якщо станом на 16 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то електронний аукціон продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок аукціону становить 1 (одна) гривня за 1МВт•г.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.