На електронний аукціон представлені позиції на продаж:

  • ДП "КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА"
  • ПАТ "ЦЕНТРЕНЕРГО

АУКЦІОННИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Товарна біржа "Українська енергетична біржа", з причини порушення ПРИВАТНИМАКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС" терміну,встановленого п. 6.11. Регламенту організації та проведення електронного аукціону зпродажу електричної енергії на Товарній біржі "Українська енергетична біржа" дляподання заявки на організацію та проведення аукціону, повідомляє про зняття Заявкина організацію та проведення аукціону, поданої ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМТОВАРИСТВОМ "НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕC" 02.07.2019 року в електронномуаукціоні з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами № EP-040719 попозиції № 3.


Електронні аукціони з продажу електричної енергії проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) у версії "Electric Power" відповідно до Регламенту організації та проведення електронного аукціону з продажу електричної енергії на Товарній біржі "Українська енергетична біржа", Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами та Порядку відбору організаторів електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами".

До участі у аукціоні допускаються учасники аукціону — продавці та покупці, які пройшли відповідну реєстрацію ТБ "Українська енергетична біржа".

Зареєстровані ТБ "Українська енергетична біржа" учасники ринку електричної енергії, що планують брати участь в аукціонах з продажу електричної енергії, повинні до 12 години 00 хвилин 04.07.2019 року подати до ПП БЕТС заявку на участь в аукціоні та забезпечити перерахування гарантійного внеску на поточний рахунок ТБ "Українська енергетична біржа", відкритий в уповноваженому банку на підставі та згідно зі сформованими в ПП БЕТС відповідними платіжними (розрахунковими) документами.

Електронний аукціон проходить з 14 години 00 хвилин до 15 години 00 хвилин 04.07.2019 року. Якщо станом на 15 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то електронний аукціон продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок аукціону становить 1 (одна) гривня за 1МВт•г.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.