На електронні біржові торги представлені позиції:

 • Спільне Підприємство "Полтавська газонафтова компанія"
 • ТОВ "ДЕ Трейдинг"

БІРЖОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ


Електронні біржові торги за напрямком природний газ проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 13 години 00 хвилин 01.04.2020 року подати заявки на продаж та до 13 години 00 хвилин 01.04.2020 року внести гарантійний внесок у розмірі 3 (трьох) відсотків від загального обсягу продажу, згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

По позиції №1

Для підтвердження благонадійності, до початку торгів, потрібно надати на пошту [email protected] заповнений, підписаний з печаткою опитувальник і наступні документи:

 1. Статут;
 2. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або Виписка;
 3. Свідоцтво або Витяг про реєстрацію платника податку на додану вартість;
 4. Довідка з банку про наявні рахунки;
 5. Ліцензія на поставку природного газу за нерегульованим тарифом;
 6. Офіційна фінансова звітність за останні 3 роки (за стандартами українського та/або міжнародного бухгалтерського обліку, у відповідних випадках);
 7. Структура власності (вкл. витяг з реєстру прав власності/акцій або інше належне підтвердження особи кінцевого бенефіціарного власника);
 8. Копії паспорту керівника та уповноваженого підписанта;
 9. KYC Questionnaire.

По позиціях №2

Для перевірки потенційного Контрагента не пізніше, ніж за 2 робочих дня до дня торгів, потрібно надати на електронну пошту [email protected] заповнену, завірену підписом належним чином уповноваженої посадової особи учасника біржових торгів, з печаткою (за наявності) Анкета Контрагента - юридичної особи з подальшим надсиланням її на паперовому носії поштою з описом вкладення за адресою: м. Київ, вул. Предславинська, 34-A.

Контактна особа від ТОВ "ДЕ Трейдинг"
Михайло Росул
[email protected]

Торгова сесія проходить з 14 години 00 хвилин до 16 години 00 хвилин 01.04.2020 року. Якщо станом на 16 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 12 грн.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735, або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: [email protected].