У першому півріччі 2019 року на Українській енергетичній біржі реалізовано 3,55 млн. тонн енергоресурсів. У вартісному вираженні обсяги біржових торгів становили 14,03 млрд. грн. (без врахування торгів диференціалами), що на 87% більше, ніж аналогічного періоду минулого року. Зростання обсягів відбулося за рахунок збільшення напрямків діяльності біржі, запуску торгівлі електроенергією та кількості учасників торгів.У системі ProZorro.Sale майданчик Української енергетичної біржі впевнено зберігає лідерство і знаходиться на першому місці за обсягами реалізованих активів. Лише у 2019 році майданчиком було залучено 285 переможців аукціонів, які придбали активи на загальну суму 521,46 млн. грн. До даної суми входить також і дохід, згенерований учасниками трьох раундів аукціонів на право видобутку нафти і газу. Купівля усіх спеціальних дозволів на користування надрами відбулася на аукціоні через електронний майданчик ТБ "Українська енергетична біржа".

У рамках запровадження оптового ринку електроенергії та у відповідності до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №270, Українська енергетична біржа була призначена організатором аукціонів з продажу електроенергії за двосторонніми договорами. Перші аукціони були успішно проведені вже 27 червня для безперешкодного забезпечення споживачів електроенергією з 1 липня. На аукціонах у вигляді спеціальних сесій було реалізовано близько 5 тис. ГВт-год. електроенергії для Гарантованого покупця, оператора системи передачі та операторів системи розподілу.

"У 2019 році ми працювали над закріпленням позицій на ринку та розвитком нових напрямків. Зараз ми доводимо, що Українська енергетична біржа є дійсно найкращим майданчиком для торгівлі не лише природним газом, нафтопродуктами та рештою енергоресурсів, а і електроенергією та фундаментом функціонування в Україні конкурентного організованого товарного ринку. Для цього ми постійно вдосконалюємо програмне забезпечення та технологію проведення торгів." - зазначив Генеральний директор Української енергетичної біржі О. Коваленко.