За минулий тиждень на аукціонах було реалізовано 96% необробленої деревини від виставленого обсягу. Ініціаторами виступили лісові господарства з 18 областей України, а саме з Вінницької, Чернівецької, Чернігівської, Київської, Полтавської, Одеської, Сумської та інших областей.

Загалом було реалізовано 287,26 тис. куб. м. на загальну вартість 765,12 млн. грн. (з ПДВ). Держава отримала додатковий дохід на 175,84 млн. грн. (з ПДВ) більше відносно виставленої на торги початкової вартості необробленої деревини.

Найбільшим попитом користувалась сосна звичайна, твердолистяні і хвойні, де частка їх реалізації у загальній структурі склала 60%, 12% і 5% відповідно. Також була реалізація таких порід як вільха чорна, береза повисла, дуб звичайний та інші. Максимальне зростання стартової ціни було зафіксоване на рівні 530%. Кількість учасників, які придбали необроблену деревину на аукціонах Української енергетичної біржі склала більше 550.

Найбільший обсяг реалізації відбувся у Чернігівській, Волинській, Черкаській, Тернопільській, Житомирській та інших областях. На графіку нижче зображено 10 найбільших областей з реалізації необробленої деревини.