За минулий тиждень на аукціонах з необробленої деревини ініціаторами виступили лісові господарства з 17 областей України, а саме з Київської, Чернівецької, Рівненської, Львівської, Чернігівської, Полтавської, Одеської, Сумської та інших областей.

Загалом було реалізовано близько 190 тис. куб. м., що більше на 73% результатів попереднього тижня, на загальну вартість 557,74 млн. грн. з урахуванням ПДВ. Найбільший об’єм реалізації відбувся у Київській, Вінницькій, Черкаській, Закарпатській, Рівненській та Львівській області. Кількість учасників, які придбали необроблену деревину на аукціонах Української енергетичної біржі склала 416.


Найбільшим попитом користувалась сосна звичайна, ялина європейська і дуб звичайний, де частка їх реалізації у загальній структурі склала 61%, 8% і 6% відповідно. Також була реалізація таких порід як ясен звичайний, граб звичайний, бук лісовий та інші.

На графіку нижче зображена структура по найбільших областях реалізації деревини і їх найпоширинішими породами.


Максимальне зростання стартової ціни було зафіксоване на рівні 426,49%. Враховуючи, що крок аукціону складає 1% максимальна кількість кроків була по грабу звичайному – 426; сосна звичайна – 310; ясен звичайний – 291; липа дрібнолиста – 275. На графіку зображено породи деревини і їх максимальні значення, які зросли у ціні більше ніж на 100% під час аукціонів.