За результатами першого півріччя 2021 року на Українській енергетичній біржі реалізовано необробленої деревини на загальну суму 644,79 млн грн, що майже на 143% більше ніж за 6 місяців минулого року. У 2020 році за відповідний період реалізовано деревини на суму 265,75 млн грн.


Обсяг реалізованої деревини складає переважно продукція Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарств. На аукціонах з продажу необробленої деревини виставляються тисячі позицій. Серед переліку представлених порід найбільшим попитом користуються дуб, сосна звичайна, вільха, береза.

“Аукціони з продажу необробленої деревини на УЕБ спрямовані на забезпечення вільного та рівного доступу учасників ринку до сировини. За підсумками першого півріччя ми констатуємо зростання кількості нових учасників, а також підвищення їх активності, про що свідчать показники конкуренції та високий рівень реалізації, який складає понад 90% від виставленого обсягу”, - підсумував заступник генерального директора УЕБ Константин Шевчук.

Слід зазначити, що вже з 1 липня 2021 року запущено онлайн акредитацію на участь в аукціонах з продажу необробленої деревини. Відтепер нові учасники мають змогу самостійно заповнити заявку (форму) на сайті, що значно спрощує та пришвидшує процес приєднання до аукціонів.