За підсумками першого кварталу 2021 року на Українській енергетичній біржі реалізовано необробленої деревини на загальну суму 375,5 млн грн, що на 484% більше ніж за перший квартал минулого року. У 2020 році за відповідний період було продано деревини на суму лише 64,3 млн грн. Найбільші обсяги продаж зафіксовано на квартальному аукціоні, що відбувся 1 грудня 2020р, решта була виставлена на додаткових щотижневих аукціонах.


Основний обсяг реалізованої деревини складає продукція Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарств. На аукціонах з продажу необробленої деревини виставляються тисячі позицій різних порід. Найбільшим попитом користуються дуб звичайний, сосна звичайна, вільха, береза.

“Аукціони з продажу необробленої деревини є абсолютно прозорим та відкритим способом реалізовувати деревину українського походження. Конкуренція на аукціонах УЕБ часом досягає 10-15 учасників на один лот, що сприяє формуванню справедливих ринкових цін”, підкреслює Голова біржового комітету ТБ «Українська енергетична біржа» Олексій Дубовський.

Запрошуємо учасників взяти участь у наступних аукціонах.