Якщо вас цікавлять аукціони з продажу необробленої деревини в Житомирі чи інших містах України, реєструйтеся на одному з акредитованих майданчиків електронної системи Прозорро.Продажі, наприклад, ТБ «Українська енергетична біржа». Так ви зможете взяти участь у вигідних для вас торгах від найбільших лісозаготівельних компаній.

Продаж необробленої деревини в Житомирі на аукціонах Prozorro.Sale

Серед деревообробних компаній зараз є популярними аукціони з продажу необробленої деревини в Житомирі та в інших містах України. Раніше ця процедура була неможливою, адже лісові господарства прагнули вирішити це питання обхідними шляхами.

Наприклад, покупцям пропонували знижку на товар, при цьому завищуючи його ціну. І ще й отримували чималі подяки у грошовому еквіваленті. За таких умов були невідомі обсяги проданої деревини та її фактична вартість. Лісові господарства зазнавали банкрутства, а окремі чиновники натомість поповнювали свої кишені.

Коли така невигідна ситуація загострилася, влада прийняла рішення щодо реалізації частин необробленої деревини на Прозоро.Продажі об’ємом від 150 куб. м. або вартістю від 200 тис. грн. Публічні аукціони довели свою ефективність у різних сферах: мала приватизація, комерційні торги, продаж та оренда нерухомості та ін.

Завдяки їм наша країна протягом чотирьох років впевнено долає корупцію. За цей період на різних акредитованих майданчиках, таких як ТБ «Українська енергетична біржа», було проведено 29 тисяч відкритих торгів найрізноманітнішими державними, комунальними та приватними активами. Реалізувавши їх, вдалося поповнити державний бюджет на 29,3 млрд. грн.

Необроблену деревину розпочали продавати у системі Prozorro.Sale із 01 лютого 2020 року, відповідно до Постанови КМУ № 1178. На електронних аукціонах ліс-кругляк реалізовують великі українські лісгоспи у обсягах не менше 25% від місячної заготівлі.

Поки що це стосується тільки представників зеленого бізнесу, дохід яких становить від 10 млн. грн. на рік. Така умова діє на всій території країни, крім Закарпаття, де з недавніх пір уся необроблена деревина продається виключно на публічних торгах. Найближчим часом до цього процесу мають приєднатися і інші області.

Аукціони з продажу необробленої деревини в Житомирі на офіційному майданчику ТБ УЕБ

Майданчик Торгової біржі «Українська енергетична біржа» забезпечує відкритий доступ до всієї інформації про аукціони та їх учасників. Наш інтерфейс є надзвичайно зручним для користувача з будь-яким рівнем володіння комп’ютером. Висококваліфіковані спеціалісти майданчика ТБ «УЕБ» допоможуть вам підготуватися до торгів та здобути в них перемогу.

Високоякісна деревина вже чекає на вас на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа», тому реєструйтеся та беріть участь в аукціонах з продажу необробленої деревини в Житомирі, Харкові, Полтаві, Вінниці та інших містах України.

Для більшого комфорту під час користування платформою sale.ueex.com.ua підключайтеся до Telegram-бота та Email-розсилки і слідкуйте за актуальними торгами.