Перевагами проведення аукціонів з продажу необробленої деревини в Черкасах та по всій Україні у системі Прозорро.Продажі є їх об’єктивність та неупередженість. Завдяки зміні процедури з прямих договорів на електронні торги вдалося ліквідувати «відкати» та хабарі. Пілотний проект з реалізації лісоматеріалів діє лише 8 місяців, а вже вдалося досягти вражаючих результатів – 278 млн. грн. прибутку для державних лісових господарств за такий короткий термін. А коефіцієнт збільшення мінімальної ціни на деревину в Прозорро під час аукціонів складає 3,5%.

Продаж необробленої деревини в Черкасах на аукціонах Prozorro.Sale

Відтепер супутником аукціонів з продажу лісу-кругляка є цілковита анонімність учасників, а, отже, чесність при визначенні переможця. Це стало можливим після введення в дію Постанови уряду № 1178, що зобов’язує великі лісгоспи реалізовувати значну частину своєї продукції через електронну систему Прозорро.Продажі.

Вона була створена у 2016 році як стартап, який надалі проявив себе як надзвичайно ефективний інструмент боротьби з корупцією під час продажу державних, комунальних та приватних об’єктів. Електронна система Prozorro.Sale шляхом проведення публічних аукціонів з продажу необробленої деревини у Черкасах та інших містах України поступово долає тіньовий ринок лісоматеріалів, чимала частка якого активно діяла ще рік тому.

Перевагами електронної системи Прозорро.Продажі є також те, що створюється вільна та чесна конкуренція, товари реалізуються за ринковими цінами, а учасники змушені брати участь у торгах за чіткими правилами, що не допускають махінацій з їхнього боку.

Аукціони з продажу необробленої деревини в Черкасах на майданчику ТБ УЕБ

Загальний прибуток за весь час від усіх майданчиків системи Прозорро.Продажі досяг позначки майже у 30 млрд. грн. За чотири роки роботи на платформі Торгової біржі «Українська енергетична біржа» було проведено 1,6 тис. прозорих торгів, у яких взяли участь більше 1000 учасників. Дохід від завершених аукціонів на нашому майданчику на сьогодні складає 2,7 млрд. грн.

Для того, щоб перемогти в аукціонах з продажу необробленої деревини в Черкасах, Львові, Рівному, Житомирі тощо, реєструйтеся на майданчику sale.ueex.com.ua. Усю потрібну інформацію та допомогу під час торгів ви можете отримати у персонального менеджера за телефоном (044) 337-77-65.

Щодня збільшується кількість приватних підприємців, що будують чесну економіку країни. Якщо ви теж хочете долучитися до їх числа, до ваших послуг майданчик ТБ «Українська енергетична біржа», який має чимало переваг:

  • надійна техпідтримка;
  • комфортний інтерфейс;
  • завжди актуальна інформація про аукціони;
  • високий рівень сервісу.

Також для ще більшої зручності у вас є можливість підключити Email-розсилку та Telegram-бот. Так ви ніколи не пропустите потрібний аукціон та зможете взяти у ньому участь, де б ви не були.

Новини майданчика ви знайдете на нашій офіційній сторінці у Facebook та на YouTube-каналі «Українська енергетична біржа».