«Аукціон з продажу необробленої деревини в Києві» – досить популярний запит в Мережі після введення в дію Постанови уряду № 1178. Продажі лісоматеріалів стартували 01 лютого 2020 року. Раніше електронні торги лісом-кругляком були рідкістю, адже лісові господарства виставляли лоти в систему Прозорро.Продажі тільки за бажанням. Але зараз для них це стало обов’язковим, зокрема для тих, чий дохід сягає 10 млн. грн. в рік і більше.

Аукціони з продажу необробленої деревини в Києві на Prozorro.Sale

Завдяки старту електронних аукціонів з продажу необробленої деревини в Києві та по всій Україні вдалося подолати незаконні вирубки лісу та тіньові схеми. Швидко та ефективно з цим впоралася система Прозорро.Продажі.

Усього за 8 місяців чесних торгів деревиною на Прозоро представники зеленого бізнесу отримали 265 млн. грн. доходу. Вони виставляють лоти об’ємом 150 куб. м. і більше або вартістю від 200 000 грн. на продаж через акредитовані електронні майданчики на зразок ТБ «Українська енергетична біржа».

Експерти оцінили, скільки відсотків ринку лісоматеріалів знаходилось у тіні за 2020 рік. Ця цифра складає близько 20%. Продажі деревини на звичайних торгах характеризувалися тим, що замовчувалися і не опубліковувалися дані про об’єми проданої сировини та ціну на неї. Результатами цього стали махінації з боку зацікавлених осіб та хабарництво.

Продаж лісоматеріалів різних класів якості, видів, порід (хвойних і листяних) на публічних аукціонах дозволяє співпрацювати напряму двом сторонам – продавцю і покупцю. Причому це відбувається без зайвих трат на рекламу і обмін документацією, адже все відбувається в електронній системі Прозорро.Продажі – і пошук клієнтів, і документообіг.

Самі аукціони проходять під пильним контролем уповноважених органів і громадськості. Це дозволяє запобігти незаконним схемам та корупції.

Продаж необробленої деревини на аукціонах у місті Київ проходять на майданчику ТБ УЕБ

На офіційному майданчику системи Прозорро.Продажі Торгової біржі «Українська енергетична біржа» ви можете швидко і зручно взяти участь в аукціонах з продажу необробленої деревини у Києві та інших регіонах. Реєструйтесь уже зараз в один клік, і за потреби з вами зв’яжуться наші менеджери. Або ви самі можете звернутися за допомогою, зателефонувавши (044)-337-77-65.

Участь у торгах з продажу необробленої деревини на таких майданчиках, як ТБ «Українська енергетична біржа», забезпечує вам чесний супровід угоди та ціну на лісоматеріали, яка відповідає стандартам ринку, а не установлюється однією особою.

Шукаючи потрібні аукціони на сайті sale.ueex.com.ua, ви можете скористатися фільтрами, що відсортують лоти за різними категоріями: регіон, бюджет, асортимент, клас якості, діаметр, замовник. Також до ваших послуг зручний Telegram-бот, який надсилатиме вам миттєві сповіщення.

Підключайте щотижневу Email-розсилку із цікавими для вас аукціонами та долучайтеся до офіційної сторінки ТБ «УЕБ» у Facebook. На нашому YouTube-каналі ви знайдете відеоінструкції по роботі в електронній системі Прозорро.Продажі.