Якщо вас цікавить купівля дуба-кругляка на дійсно прозорих умовах, реєструйтеся на майданчику Торгової біржі «Українська енергетична біржа» та ставайте учасником електронних аукціонів. Це офіційна акредитована платформа системи Прозорро.Продажі, що ефективно працює у багатьох сферах: користування надрами, майно банкрутів, мала приватизація, продаж та здача в оренду приміщень різного призначення та транспортних засобів.

За 8 місяців проведення публічних аукціонів з продажу необробленої деревини у різних містах України до держбюджету надійшло 288 млн. грн. Отже, цей напрямок швидко розвивається і має надзвичайні перспективи.

Продам дуб-кругляк від великих лісових господарств на аукціонах Prozorro.Sale

Раніше деревообробні компанії купляли кругляк дуба чи іншу деревину тільки через прямі контракти, які вони укладали з керівництвом лісгоспів. Таким чином останні, перевищуючи повноваження, вимагали «відкати» за зниження ціни на товар.

Через таких корупціонерів державні лісові господарства потерпали від збитків. Але становище змінилося після переведення торгів лісоматеріалами на майданчики, що підключені до модуля Prozorro.Sale, з 1 лютого 2020 року.

Реформа тільки розпочалася, адже поки що лише великі лісгоспи зобов’язані реалізовувати свою сировину у такий спосіб та ще й з деякими обмеженнями: вартість одного лота має стартувати від 200 000 грн., а його обсяг – від 150 куб. м. Але надалі влада планує зняти ці ліміти і залучити до торгів деревиною на Прозорро.Продажі менші компанії, що представляють зелений бізнес.

Тож поспішайте зареєструватися на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа», аби ваше оголошення «Продам дуб-кругляк» побачило більше користувачів. Це зекономить ваш час і кошти на розміщення реклами і пошук потенційних покупців.

Куплю дуб-кругляк зручно та вигідно на майданчику ТБ УЕБ

Від початку дії проекту, що передбачає електронні торги лісоматеріалами, клієнти майданчика Торгової біржі «Українська енергетична біржа» сплатили вітчизняним лісгоспам більше 13 млн. грн. Тож, якщо ви хочете долучитися до них і продати чи купити дуб-кругляк за ціною, що дійсно відповідає ринковій, реєструйтеся в один клік на сайті sale.ueex.com.ua.

Наші консультанти завжди готові прийти вам на допомогу, надати усю необхідну інформацію стосовно публічних аукціонів з продажу лісу, обрати переможну стратегію та супроводжувати вас під час участі у торгах. Звертайтеся за телефоном (044) 337-77-65.

IT спеціалісти нашого майданчика потурбувалися про те, щоб ви не пропустили появу нових лотів, та створили Telegram-бот і регулярну Email-розсилку. Слідкуйте за офіційною сторінкою ТБ «УЕБ» у Facebook. Там ви знайдете останні оновлення щодо продажу необробленої деревини та роботи системи Prozorro.Sale. А на нашому YouTube-каналі ознайомтеся з навчальними відео у сфері онлайн-аукціонів.

З нами ви зможете швидко і зручно і за вигідною ціною задовольнити запит “Куплю дуб-кругляк чи інші лісоматеріали”.