Український енергетичний форум традиційно вважається місцем зустрічі впливових діячів сектору енергетики: представників державної влади, провідних вітчизняних та міжнародних компаній, стратегічних інвесторів, авторитетних аналітиків.

Організатором заходу є компанія Adam Smith Conferences, яка вже більше двадцяти років успішно організовує ряд високопрофільних економічних форумів, які щороку приваблюють тисячі керівників державних і комерційних структур, надаючи делегатам свіжу інформацію про тенденції розвитку ринку, можливості інвестування та комерційні стратегії успіху.

На 10 міжнародному ювілейному Українському енергетичному форумі, який відбудеться 26 - 28 лютого 2019 року в Києві, планується обговорити питання збільшення національного видобутку, диверсифікації та надійності енергопостачання шляхом реформ. Особлива увага буде приділятись забезпеченню прозорості та стабільності учасників енергетичного ринку наступного року, подальшій ролі українського транзиту газу, інноваційним технологіям в нафтогазовому секторі та ін.

Одним з найбільш дискусійних питань має бути подальший розвиток українського газового ринку, а саме: запровадження добового балансування, збереження та розвиток газових сховищ, механізми ціноутворення на основі практичних прикладів сусідніх країн.

ТБ "Українська енергетична біржа" заявлена на заході в якості інформаційного партнера, спікери біржі говоритимуть про формування нових інструментів та можливостей біржової торгівлі газом.

Використовуючи унікальний ВІП код від ТБ "УЕБ" 1171mUEEX при реєстрації Ви отримуєте право на 15% знижку. Пройти реєстрацію можливо за посиланням: www.adamsmithconferences.com.

Приєднуйтесь до лідерів енергетичного ринку України під час найбільшого заходу в 2019 році, який відзначає 10-ту річницю, щоб дізнатись про новини для інвесторів, учасників ринку, трейдерів та інших зацікавлених сторін.