Початок жовтня був вдалим на газові контракти для СП "Полтавська газонафтова компанія" (ПГНК), яка реалізувала більше 10 млн. куб. м. газу.

9 та 12 жовтня компанія реалізувала ресурс жовтня обсягом 0,6 та 2,7 млн. м. куб відповідно, ще 3,7 млн. м. куб. ресурсу листопада було реалізовано 12 жовтня. Сприятлива тенденція продовжилась і поточного тижня. На торги 16 жовтня було виставлено 3,5 млн. м. куб. жовтневого ресурсу та 2 млн. м. куб. ресурсу листопада; реалізовано 2,35 млн. м. куб. ресурсу жовтня та 1,5 млн. м. куб. ресурсу листопада.

Середньозважена ціна продажу ресурсів жовтня компанії ПГНК минулого тижня склала 11939 грн. за тис. куб. м. Щодо ресурсу листопада, то компанія була першим його продавцем на торговій платформі і сформувала початкову ціну місячного ресурсу в розмірі 12031 грн. за тис. куб. м., а за результатами двох торгів ціна ресурсу листопада компанії становила 12041 грн. за тис. м. куб.

"Ми були першопрохідцями біржової торгівлі природним газом на платформі Української енергетичної біржі, де реалізуємо власний ресурс з січня 2017 року. Торгова платформа УЕБ - це ефективний канал продажу природного газу та інших енергоресурсів, який дозволяє сформувати ринкову ціну товару та формувати організовані прозорі ринки" - зазначає Генеральний директор ПГНК Віктор Гладун.

ПГНК є однією з найбільших недержавних нафтогазовидобувних компаній в Україні. Сфера діяльності компанії - пошук, розвідка, видобуток і підготовка нафти і газу. ПГНК належить британській нафтогазовій компанії JKX Oil & Gas Plc.