10.03.2016 р. м. Київ

У понеділок, 09 березня 2016 року на торговому майданчику ТБ "Українська енергетична біржа" пройшли чергові торги нафтопродуктами виробництва ПАТ "Укргазвидобування". Всього на торги було виставлено 5 190 тонн нафтопродуктів.

У підсумку денної торгової сесії було реалізовано 3 020 тонн нафтопродуктів на загальну суму 38,920 млн грн на базисі поставки EXW Шебелинське ВПГКН з типом відвантаження – автотранспорт та залізниця. За результатами торгів на торговому майданчику УЕБ, загальна сума додаткового прибутку, що вдалося заробити продавцю – становить понад 1,5 млн грн.

Як повідомляє відділ торгів Української енергетичної біржі, високим рівнем попиту користувалися майже всі нафтопродукти за всіма видами відвантажень, однак найвищий інтерес виник на дизельне паливо з відвантаженням автотранспортом та залізницею. Кількість кроків зростання ціни коливалося близько 100, що дозволило зрости ціні реалізації на майже 5%.

Експерти біржі пов’язують інтенсивний попит на біржі з справдженим побоюванням учасників ринку, пов’язаними з проблемами при розмитненні імпортного ресурсу у березні в зв’язку зі вступом в силу електронної системи адміністрування акцизу до якого, як виявилося, митні органи були не готові.

Довідково: Торги енергоресурсами ПАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на торговому майданчику Української енергетичної біржі проводяться регулярно. У торгах приймають участь одні з найкрупніших трейдерів внутрішнього ринку.


---

Прес-служба УЕБ
тел.: (044) 232-14-31, E-mail: press@ueex.com.ua