Минулого тижня, 9 червня, у рамках заходу “Market Sentiment on the Future of Infrastructure” Голова Біржового комітету Української енергетичної біржі Олексій Дубовський взяв участь у панелі “Напрямки розвитку ключових елементів пост-трейд інфраструктури та її взаємодія з ринками капіталу: Оптимальна модель пост-трейд, плани, перепони та очікування”.

Захід було організовано Національним депозитарієм України разом з ПАТ “Розрахунковий Центр” за підтримки НКЦПФР та Національного банку України.

Учасники заходу визначили спільне бачення розвитку інфраструктури ринків капіталу України на найближчі роки, торкнулися актуальних питань розвитку фінансового ринку, локальних інструментів, пост-трейд інфраструктури, обговорили шляхи якісної та ефективної взаємодії учасників ринку.

Серед учасників були профільні керівники державних організацій НБУ, НКЦПФР, НДУ, РЦ та представники міжнародних організацій: Європейський банк реконструкції та розвитку, USAID, «ICU», представники топових банків України.

За словами Олексія Дубовського, ринок України перебуває на етапі активного розвитку інфраструктури для забезпечення ефективного обміну даними. Такі зустрічі є важливою складовою комунікації учасників фінансового ринку на шляху розвитку, за прикладом країн з розвиненою економікою.

Голова біржового комітету УЕБ Олексій Дубовський взяв участь у Market Sentiment on the Future of Infrastructure