20 травня відбулися перші повторні аукціони Державної служби геології та надр України з продажу спецдозволів на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку молібденових руд, підземних вод, глин та суглинків.

Найдорожчою була ділянка із ліцензією на видобуток молібденових руд. Переможець, який працював через електронний майданчик ТБ «Українська енергетична біржа», запропонував найвищу ціну у 2,5 млн грн.

«Пишаємося тим, що наші менеджери не лише повноцінно консультують учасників під час підготовки до торгів, а й співпрацюють із Держгеонадрами, допомагаючи їм ось уже більше року заводити лоти на аукціони. Адже такий формат видачі ліцензій на геологічне вивчення та видобуток надр – відкритий та прозорий. Тому в активному пошукові інвесторів будемо і надалі»,– говорить Голова біржового комітету ТБ «Українська енергетична біржа» Олексій Дубовський.

Державна служба геології та надр України за короткий час стала одним із найбільших організаторів торгів на Прозорро.Продажі. Вона уже провела 46 успішних аукціонів на суму у понад півмільярда гривень. До речі, половину із цих аукціонів виграли учасники, які працювали через маркетплейс Української енергетичної біржі.

Нагадаємо, що наступні торги Держгеонадр заплановані на 26 травня. Деталі та реєстрація для участі у торгах на: sale.ueex.com.ua.