За підсумками третього кварталу 2020 року обсяг реалізації енергоресурсів на УЕБ склав 23,04 млрд грн. Найбільший відносний приріст спостерігається на ринку скрапленого газу, нафти та нафтопродуктів.

Стабільне зростання також демонструють ринки природного газу та електроенергії. У третьому кварталі 2020 року реалізовано 199,7 тис. куб. м природного газу, що на 16,6% більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Обсяг реалізації електроенергії склав 20,8 млн МВт.г, що на 14,4% більше ніж у відповідний період 2019 року. Загалом третій квартал характеризується високою активністю як продавців, так і покупців.

Всього було ініційовано 263 торгові сесії за всіма напрямками, що на 22% більше у порівнянні з третім кварталом 2019 року. Укладанням контрактів завершилися 161 торги, або 61%. Кількість учасників-ініціаторів, відносно третього кварталу минулого року зросла на 20%, при цьому кількість ініціаторів позицій по електроенергії зросла на 25%. Станом на кінець вересня на УЕБ налічується більше ніж 1200 учасників.

"Зростання обсягів реалізації енергоресурсів спостерігається за всіма напрямками. Запорукою зростання обсягів торгівлі на УЕБ є активність учасників торгів, кількість яких постійно збільшується. Ми продовжуємо працювати над впровадженням нововведень, що відповідають вимогам ринку. Це запуск короткострокового ринку природного газу та аукціонів з продажу електроенергії з альтернативних джерел, що вже показали свою затребуваність на ринку", - підсумував результати роботи Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.