23 травня ініціаторами торгової сесії були чотири компанії з різнонаправленими видами позицій: дві на купівлю та чотири на продаж. Також спостерігалась значна різноманітність ресурсів – для торгівлі було запропоновано ресурси травня, червня та природний газ в підземних сховищах. Стартові ціни продовжували тенденцію до зниження: ресурс травня пропонували по ціні 6870 грн., ресурс червня – від 6600 до 6840 грн., ресурс в ПСГ – по ціні 6900 грн. за тис. куб. м. Загальний стартовий обсяг природного газу становив 7,22 млн. куб. м.

Найбільшим попитом відзначився природний газ ресурсу червня. За результатами торгів ДП "Укравтогаз" та ДП "Укрспирт" закупили відповідно 3,25 та 2,05 млн. куб. м. природного газу ресурсу червня за загальною середньозваженою ціною 6640 грн. за тис. куб. м.

"Ми вдячні за довіру, виявлену компаніями щодо проведення торгівлі природним газом на Українській енергетичній біржі. Щодо цінової ситуації, то порівняно з попередніми торгами ціни були зменшені ще на 220 грн., або на 3%. Це відповідає ситуації на європейських хабах, де понижувальний тренд є результатом вищої, ніж звичайно в цей період, заповненості газосховищ і зростанням постачання американського скрапленого газу, та підкреслює взаємозв’язок ринків України та Європи" - прокоментував результати торгів Генеральний директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.