Купити ліс-кругляк у Київській області відтепер можна на електронних торгах на одному з майданчиків системи Прозорро.Продажі на зразок ТБ «Українська енергетична біржа».

Такий спосіб реалізації необробленої деревини має безліч переваг. Публічні аукціони є повністю прозорими, будь-який громадянин може слідкувати за ними в режимі реального часу і переглянути всю інформацію про учасників. Працювати онлайн – це зручно, адже можна змагатися за лоти, незалежно від вашого місця знаходження.

Торги лісом у такий спосіб – це чесна конкуренція, де всі учасники знаходяться в рівних умовах. Пильний громадський контроль не допускає реалізації корупційних схем. Як результат формується справедлива ринкова ціна на товар.

Купити ліс пиловник кругляк у Київській області на аукціонах Prozorro.Sale

Значна частина необробленої деревини сьогодні продається за прямими договорами, що створює сприятливі умови для розвитку корупційних схем. Боротися з цим покликана система Прозорро.Продажі, яка успішно працює протягом чотирьох років.

З початку 2020 року у ній активно діє новий напрямок – продаж лісоматеріалів, який запровадило Міністерство енергетики і захисту довкілля разом із Держагентством лісових ресурсів. На основі їхньої ініціативи Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 1178 «Про продаж необробленої деревини на Прозорро».

Згідно з нею, великі лісгоспи продають ліс-кругляк сухостою у Київській області та на решті територій України на прозорих аукціонах, але з певними обмеженнями. Вони стосуються обсягів лота (не менше 150 куб. м.) та його вартості (від 200 тис. грн.).

Взяти участь у таких торгах можуть усі охочі, попередньо зареєструвавшись на одному з офіційних майданчиків, наприклад, ТБ «Українська енергетична біржа».

Сучасний модуль Прозорро.Продажі дозволить вам швидко, без зайвих зусиль і витрат купити ліс-кругляк у Київській області у Кагарлику, Ржищеві, Борисполі, Обухові та інших містах.

Ліс-кругляк від виробника в Київській області купуйте на майданчику ТБ УЕБ

Клієнти майданчика Торгової біржі «Українська енергетична біржа» на публічних торгах необробленою деревиною сплатили державним лісгоспам більше 13 млн. грн. Якщо ви хочете долучитися до їх числа і купити ліс-кругляк у Київській області, скористайтеся нашим сервісом.

Усього ж за період від початку онлайн-торгів лісоматеріалами було проведено більше 1000 відкритих аукціонів, дохід від яких становить 290 млн. грн. Такі дані доводять, що напрямок реалізації необробленої деревини є надзвичайно прибутковим та перспективним. А кошти від її продажу поповнюють держбюджет, а не кишені можновладців.

Майданчик sale.ueex.com.ua пропонує зручний Telegram-бот та Email-розсилку, навчальні відео на нашому YouTube-каналі та завжди актуальні новини на сторінці ТБ «УЕБ» у Facebook. Звертайтеся до наших консультантів за телефоном (044) 337-77-65. Вони допоможуть вам за вигідною ціною купити ліс-кругляк у Київській області та по всій Україні.