За пошуковим запитом «Купити ліс-кругляк Київ» вам система одразу видасть оголошення про електронні аукціони Прозорро.Продажі. Перевагами такого виду торгів є те, що ви можете брати у них участь незалежно від свого місця розташування. Головне мати хороше підключення до Мережі.

Сучасні технології звільнили нас від зайвої бюрократії і додаткових витрат на процедуру аукціону. Реєструйтеся на майданчику sale.ueex.com.ua і починайте змагання за лоти необробленої деревини в Прозоро просто зараз!

Купити кругляк лісу у Києві стало можливим на аукціонах Prozorro.Sale

Новації у сфері необробленої деревини стартували з лютого 2020 року завдяки Постанові Кабміну № 1178. Згідно з нею, деревообробні компанії купують продукцію великих лісгоспів через електронну систему Прозорро.Продажі. Зробити це можна, зареєструвавшись на одному з офіційних майданчиків, що підключені до центральної бази даних, наприклад, ТБ «Українська енергетична біржа».

Після того, як колоди та повалені дерева поділили на частини, утворилися лісоматеріали або, за іншим визначенням, необроблена деревина, що надалі формується в лоти та реалізується на публічних аукціонах системи Prozorro.Sale.

Таким способом відбувається продаж лісу-кругляка у Києві та в інших містах від потужних лісових господарств, що мають стабільний дохід від 10 млн. грн. у рік. Лоти формуються за наступними критеріями:

  • об’єм – від 150 кубічних метрів;
  • ціна – від 200 тис. грн;
  • деревина має бути однієї породи, класу якості, діаметру.

Після того, як лісоматеріали піддали переробці вони готові до подальшого використання і є привабливою сировиною для будівельних компаній чи приватного бізнесу, що займається виробництвом меблів, декору приміщень (як внутрішнього, так і зовнішнього), виробів народного ремесла тощо.

Отже, ліс-кругляк у Києві, як і на всій території України, є матеріалом, що користується величезним попитом. Тому поспішайте зареєструватися на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» та розпочати змагання за привабливі лоти.

Вартість куба лісу-кругляка в Києві на торгах на майданчику ТБ УЕБ

На майданчику sale.ueex.com.ua ви можете купити ліс-кругляк у Києві, Харкові, Полтаві та інших містах. Причому у вас є можливість обрати потрібну вам деревину за різними параметрами, починаючи від породи та закінчуючи її довжиною. Зручна система фільтрів на сайті дозволяє швидко знайти потрібний лот.

Ціна на ліс-кругляк у Києві стартує від 240 грн. за 1 куб. м. Залежить вона від породи дерева та його класу якості.

Ставши клієнтом майданчика Торгової біржі «Українська енергетична біржа», ви починаєте співпрацю з командою професіоналів, яка допоможе вам здобути перемогу на аукціоні з продажу лісу.

Використовуйте зручну Email-розсилку та Telegram-бот, який нагадає вам про важливі торги. На YouTube-каналі біржі ви можете знайти навчальні відео у сфері публічних аукціонів. А також підписуйтеся на сторінку ТБ «УЕБ» у Facebook і слідкуйте за новинами майданчика та системи Прозорро.Продажі.